Co łączy cycuszki i skarpetki?
74.jpg

Co się stanie, gdy firma produkująca kolorowe skarpetki i akcesoria spotka się z fundacją działającą na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka? To proste: powstaną skarpetki, które dobrze się noszą i dobrze pomagają!  

 

Połączyliśmy siły z Fundacją Rak’n’Roll, by stworzyć pierwsze na świecie skarpetki, które pomagają przejść przez raka. Tak powstała kolekcja KABAK x Rak’n’Roll, w której znalazły się trzy limitowane wzory skarpetek inspirowane działalnością organizacji. Ich zadaniem jest szerzenie świadomości zbawiennej mocy profilaktyki i regularnych badań, ale nie tylko – skarpetki przyczyniają się również do bezpośredniej pomocy podopiecznym Fundacji, bowiem cały zysk z ich sprzedaży trafia do Rak’n’Roll, wspierając realizację projektów i programów przez nią prowadzonych.

 

Skarpetki powstałe w ramach kolekcji KABAK x Rak’n’Roll są swoistym zobrazowaniem wybranych elementów działalności Fundacji, a konkretnie programu Daj Włos! (w ramach którego Fundacja zbiera ścięte przez ochotniczki i ochotników włosy, i we współpracy z profesjonalną perukarnią tworzy naturalne peruki dla swoich podopiecznych), działań zachęcających do regularnych badań USG piersi, również podczas ciąży, oraz głównego hasła Fundacji, czyli „Zbieramy na cycki, nowe fryzury i dragi”.

 

Kolekcję KABAK x Rak’n’Roll znajdziesz na kabak.com.pl oraz w naszych sklepach stacjonarnych. Dołącz do nas i pomagaj innym przejść przez raka!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium