Dołącz do urodzinowej akcji KABAK!
88.jpg

W tym roku, dokładnie 15 września, KABAK skończył 8 lat <3

Jak zwykle postanowiliśmy wykorzystać tę okazję do zrobienia czegoś dobrego. Dlatego również i w tym roku nawiązaliśmy współpracę z zaprzyjaźnionym Ośrodkiem Okresowej Rehabilitacji Zwierząt Jelonki. Dowiedz się więcej na jej temat!

W KABAKu sądzimy, że urodziny to najbardziej wyjątkowy dzień w roku, w którym każdy powinien móc robić tylko to, na co ma ochotę! My lubimy pomagać i cieszymy się, że wraz ze wzrostem KABAKa, rosną także nasze możliwości wspierania bliskich naszym sercom inicjatyw :)

Z okazji tegorocznych, ósmych już urodzin KABAK, przygotowaliśmy akcję, w ramach której za każde zakupy zrobione w naszych sklepach przekazujemy Ośrodkowi Jelonki karmy specjalistyczne, karmy dla zwierząt i inne produkty, które Ośrodek wskazał jako potrzebne w każdej ilości.

 

Jak to dokładnie działa?

Wystarczy, że w dniach 15-30 września odwiedzisz KABAKowy sklep online lub jeden ze sklepów stacjonarnych i zrobisz zakupy na dowolną kwotę, a my w Twoim imieniu przekażemy Jelonkom wybraną rzecz. Dla zamówień do 50 zł będą to ręczniki papierowe, dla zamówień od 51 do 175 zł będzie to karma dla zwierząt, a dla zamówień powyżej 175 zł – specjalistyczna karma weterynaryjna.

Jeśli więc od dawna planujesz jesienno-zimowe zakupy w naszym sklepie, teraz jest idealny moment, by je zrobić! Dołącz do nas i razem zróbmy coś fajnego :)

 

P.S. Od ósemki już całkiem niedaleko do nieskończoności i tyle właśnie czasu razem sobie życzymy! Dziękujemy, że z nami jesteś <3

 

***

Ośrodek Okresowej Rehabilitacji Zwierząt Jelonki od 2013 roku niesie pomoc zwierzętom dzikim, chorym i po wypadkach. Pozostawione w swoim naturalnym środowisku nie mają szans na powrót do zdrowia i na przeżycie. Potrzebują fachowej pomocy oraz opieki w bezpiecznym miejscu, którą zapewnia im właśnie Ośrodek Jelonki. Każdego roku Ośrodkowi udaje się wyleczyć, odkarmić i wypuścić do natury około 150 dzikich zwierząt.

Dowiedz się więcej na stronie Ośrodka: https://osrodekjelonki.pl/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium