PERSONALIZOWANE CZAPKI

Chodzą Ci po głowie spersonalizowane czapki?

Trafiłaś/trafiłeś w doskonałe miejsce – w KABAKu posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tego typu projektów i z przyjemnością wesprzemy Cię przy realizacji Twojego :)
Co wyróżnia personalizowane czapki od KABAK?
Skład, w którym znajdziesz 100% wysokogatunkowej bawełny czesanej. To naturalny materiał, który nie uczula i nie powoduje podrażnień, dzięki czemu masz pewność, że Twój nowy produkt lub firmowy gadżet będzie odpowiedni dla każdego.
Miejsce produkcji – nasze czapki powstają w całości w Polsce, co pozwala na bieżące kontrolowanie jakości produkcji. Dzięki temu zyskujesz produkt, który jest nie tylko ładny, ale i porządny.

Zrealizowane projekty

Specyfikacja techniczna

  • Dostępne modele: czapka beanie, czapka złodziejka, czapka alkatraz i czapka zimowa
  • Skład: 100% bawełna lub 100% bawełna organiczna
  • Minimalny wolumen zamówienia: 200 sztuk
  • Możliwość personalizacji ekoskórki
  • Możliwość wszycia metki z logotypem, składem i instrukcją prania
  • Wybór kolorów surowca na podstawie dostarczonego katalogu
  • Termin realizacji: 6-8 tygodni, w zależności od surowca oraz dostępności kolorów

Jak pracujemy?

Wypełnij brief

Wypełnij brief produktowy, który znajdziesz na tej podstronie dotyczącej personalizacji czapek. Pamiętaj, że im więcej informacji w nim zawrzesz, tym łatwiej będzie nam wrócić do Ciebie z precyzyjną ofertą :)

Poczekaj na ofertę

Przesłany przez Ciebie brief dokładnie przeanalizujemy i niezwłocznie wrócimy do Ciebie z propozycją oferty dopasowanej do Twoich potrzeb.

Zaakceptuj projekt

Na podstawie przesłanych przez Ciebie wytycznych przygotowujemy projekty czapki oraz etykiety/metki, które następnie trafiają do Twojej akceptacji. Na Twoje życzenie wprowadzamy ewentualne poprawki.

Produkujemy!

Po zaakceptowaniu przez Ciebie projektu startujemy z produkcją czapek i drukiem metek/etykiet. Orientacyjny czas realizacji dla czapek to 6-8 tygodni w zależności od dostępności kolorów i surowca.

Oczekuj kuriera :)

Gotowe produkty metkujemy, pakujemy w kartony i wysyłamy na wskazany przez Ciebie adres. Teraz zostaje już tylko czekanie na kuriera :)

Cennik

W KABAKu każde zamówienie wyceniamy indywidualnie na podstawie przesłanych przez Ciebie wytycznych, stopnia skomplikowania wzoru oraz nakładu, na jaki się zdecydujesz. Wypełnij i prześlij nam brief produktowy, a my wrócimy do Ciebie z transparentną wyceną Twojej realizacji :)

FAQ

Czapki możemy spersonalizować poprzez naszywkę (skórkę), kolor oraz metkę zewnętrzną i wewnętrzną. Nasze naszywki wykonane są z eko-skóry, a wzór na nich jest wypalany laserowo, dzięki czemu możemy wiernie odwzorować Twoje logo lub inną grafikę. 

Z uwagi na to, że jako KABAK jesteśmy marką wegańską,  nie jesteśmy w stanie zaproponować Ci materiałów odzwierzęcych, takich jak np. wełna. W naszej ofercie czapek personalizowanych znajdziesz jednak szeroką gamę kolorystyczną z takich naturalnych materiałów, jak bawełna, bawełna z recyklingu i bawełna organiczna.  

Na to pytanie najlepiej odpowie nasz wpis na blogu! Dowiesz się z niego, czym charakteryzuje się dany krój i dla kogo będzie najlepszy. Zajrzyj tutaj: https://kabak.com.pl/blog/kabak/przewodnik-po-kabakowych-czapkach

Oczywiście!. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś, żebyśmy wszyli w czapki dostarczone przez Was naszywki, daj nam po prostu znać. Ustalimy wtedy termin i adres dostawy, żeby cykl produkcyjny przebiegł najsprawniej jak to możliwe ?

Niestety żadna z naszych czapek ze standardowej oferty nie może być wzorowana. Jedyna forma personalizacji to ekoskórka. Jeżeli jednak chodzi Ci po głowie autorski projekt czapki z napisem lub logo wyszytym na czapce, daj nam koniecznie znać – na pewno wrócimy do Ciebie z propozycją! 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Krzysztof Rucinski

Specjalista ds. zamówień indywidualnych

+48 608 597 855k.rucinski@kabak.com.pl

Formularz kontaktowy