PERSONALIZOWANE SZALIKI

Stwórz spersonalizowany szalik z KABAK!

Z przyjemnością pomożemy Ci dobrać rodzaj szalika do specyfiki Twojej marki lub firmy, tak aby przykuwał uwagę! ;)
Jakie są rodzaje szalików?
Jeżeli interesuje Cię szalik stworzony od zera wg Twojego projektu, możemy Ci zaproponować metodę HDC. Szalik dziergany w ten sposób pozwala nam na odwzorowanie bardziej skomplikowanych grafik i oddaje w pełni barwy użytej przędzy. A tej mamy naprawdę dużą gamę, ponieważ szalik aż w 95% wykonany jest z bawełny czesanej, której używamy również przy produkcji czapek i skarpetek. Lekkości i frywolności szalikom robionym metodą HDC nadają jedno- lub dwukolorowe frędzle.
Mamy także alternatywę, której na pewno nie odrzucą fani minimalizmu i klasycznych rozwiązań. Jest nią jednokolorowy bawełniany szalik o gładkiej strukturze i splocie przypominającym ten wykonany na drutach, który będzie stanowił uzupełnienie wielu jesienno-zimowych stylizacji. Autorskiego charakteru szalikowi na grubych oczkach nada wybrany przez Ciebie kolor oraz ekoskórka, na której możemy laserowo wypalić logo Twojej marki lub inny wzór zgodnie z Twoimi wytycznymi.

Zrealizowane projekty

Specyfikacja techniczna

 • Dostępne modele:
 • Szalik wzorowany HDC (skład: 95% bawełna, 5% elastan lub 95% bawełna organiczna, 5% elastan)
 • Szalik jednokolorowy „dziergany” (skład: 100% bawełna lub 100% bawełna organiczna)
 • Wymiary:
 • Szalik wzorowany: 19 x 155 cm + 2 x 8 cm frędzli
 • Szalik jednokolorowy „dziergany”: 29,5 x 195 cm
 • Maksymalna liczba kolorów do wykorzystania w projekcie:
 • szalika cylindrycznego – 6
 • szalika „dzierganego” – 1
 • Minimalny wolumen zamówienia: 200 sztuk
 • Wybór kolorów surowca na podstawie dostarczonego katalogu
 • Możliwość wykonania spersonalizowanej metki
 • Termin realizacji: 6-8 tygodni w zależności od wybranego materiału i dostępności kolorów

Jak pracujemy?

Wypełnij brief

Wypełnij brief produktowy, który znajdziesz na tej podstronie dotyczącej personalizacji szalików. Pamiętaj, że im więcej informacji w nim zawrzesz, tym łatwiej będzie nam wrócić do Ciebie z precyzyjną ofertą :)

Poczekaj na ofertę

Przesłany przez Ciebie brief dokładnie przeanalizujemy i niezwłocznie wrócimy do Ciebie z propozycją oferty dopasowanej do Twoich potrzeb.

Zaakceptuj projekt

Na podstawie przesłanych przez Ciebie wytycznych przygotowujemy projekty szalików oraz etykiety/metki, które następnie trafiają do Twojej akceptacji. Na Twoje życzenie wprowadzamy ewentualne poprawki.

Produkujemy!

Po zaakceptowaniu przez Ciebie projektu startujemy z produkcją szalików i drukiem metek/etykiet. Orientacyjny czas realizacji dla czapek to 6-8 tygodni w zależności od dostępności kolorów i surowca.

Oczekuj kuriera :)

Gotowe produkty metkujemy, pakujemy w kartony i wysyłamy na wskazany przez Ciebie adres. Teraz zostaje już tylko czekanie na kuriera :)

Cennik

W KABAKu każde zamówienie wyceniamy indywidualnie na podstawie przesłanych przez Ciebie wytycznych, stopnia skomplikowania wzoru oraz nakładu, na jaki się zdecydujesz. Wypełnij i prześlij nam brief produktowy, a my wrócimy do Ciebie z transparentną wyceną Twojej realizacji :)

FAQ

Szaliki wzorowane (z frędzlami) mają podobną technikę wzorowania do skarpetek – projekt jest rysowany w pikselach i stanowi integralną częścią produktu. Na szaliku, tak jak w przypadku skarpet, możemy więc umieścić Twoje logo, napis lub grafikę. 

Szalik jednokolorowy możemy spersonalizować poprzez kolor pasujący do Twojej identyfikacji wizualnej i naszywkę/ekoskórkę z wybraną przez Ciebie grafiką. 

W obu wariantach szalików możemy zaproponować również w pełni spersonalizowaną etykietę ?

Szalik HDC to model szalika robiony cylindrycznie i bezszwowo. Co istotne, szalik składa się z dwóch warstw (jest tubą pustą w środku) i obie jego strony mogą mieć inne grafiki (nie ma konieczności powtarzania tej samej z obu stron szalika). Z uwagi na frędzle, którymi jest wykończony, oraz swoją długość (155 cm), szalik formą przypomina trochę szalik „kibica”. Charakteryzuje się wysoką wyrazistością grafik i dużym natężeniem kolorów.

Szalik jednokolorowy to przede wszystkim szalik tkany na płasko, przez co jest jednowarstwowy. W przeciwieństwie do szalika wzorowanego nie możemy więc zrobić jednej strony innej od drugiej ani nie możemy umieścić na szaliku wzorowania. Szalik jednokolorowy jest jednak na pewno dużo bardziej uniwersalny i klasyczny niż jego wzorowana wersja. Spersonalizowana naszywka nadaje mu indywidualnego charakteru.

W przypadku szalika HDC wykonujemy wyłącznie jeden rozmiar. Szalik jednokolorowy może zaś być zarówno dłuższy, jak i krótszy. Jeśli jesteś zainteresowany/a niestandardowym wymiarem produktu, wspomnij o tym w wypełnionym briefie, a my damy znać, czy wybrany przez Ciebie wariant jest możliwy do wykonania :)

W przypadku szalika HDC wykonujemy wyłącznie jeden rozmiar, za to szalik jednokolorowy może być szerszy (węższego nie rekomendujemy). Jeśli interesuje Cię taka opcja, wspomnij o tym w wypełnionym briefie, a my damy znać, czy wybrany przez Ciebie wariant jest możliwy do wykonania :)

Oczywiście, w ofercie również posiadamy szaliki z bawełny organicznej. Dopisz w briefie, że jesteś nimi zainteresowany/a, a przedstawimy Ci szczegółowe warunki współpracy wraz z terminami realizacji, wyceną oraz dostępnym próbnikiem kolorów. 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Krzysztof Rucinski

Specjalista ds. zamówień indywidualnych

+48 608 597 855k.rucinski@kabak.com.pl

Formularz kontaktowy