PERSONALIZOWANE SKARPETKI

Skarpetki na zamówienie w KABAKu? Nie ma problemu!

Jeśli szukasz niebanalnego pomysłu na firmowy gadżet, prezent świąteczny dla partnerów lub po prostu marzą Ci się personalizowane skarpetki, trafiłaś/trafiłeś w dobre miejsce. Bardzo chętnie w tym pomożemy :)
Co charakteryzuje skarpetkową współpracę z KABAK?
Zajmiemy się Twoim zamówieniem kompleksowo, oferując wsparcie na każdym etapie jego realizacji. Nie masz na pokładzie grafika? Nie ma problemu – wystarczy, że podeślesz nam garść inspiracji, a projekt weźmiemy na siebie. Nie masz pomysłu na etykietę? W tym również chętnie podpowiemy i doradzimy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu projektów.
Personalizowane skarpetki oferują możliwość niesztampowego podejścia do wykorzystania znaku i elementów korporacyjnych marki, dzięki czemu firma może zostać lepiej zapamiętana. A jeśli przy tym będą zrobione z dobrej jakości nieuczulającej bawełny, to z pewnością nie wylądują w szufladzie jako zbędny i zapomniany gadżet! :)

Zrealizowane projekty

Specyfikacja techniczna

 • Dostępne modele: skarpetki długie dorosłe, skarpetki stopki dorosłe, skarpetki frotte dorosłe, skarpetki długie dziecięce
 • Skład: 80% bawełny czesanej, 15% poliamidu, 5% elastanu
 • Dostępne rozmiary:
 • skarpetki dorosłe: 36-41 i 42-46
 • skarpetki dziecięce: 22-25, 26-30 i 31-35
 • Minimalny wolumen zamówienia:
 • skarpetki dorosłe: 100 par/wzór i 50 par/rozmiar
 • skarpetki dziecięce: 500 par/wzór i 200 par/rozmiar
 • Maksymalna liczba kolorów do wykorzystania w projekcie:
 • skarpetek dorosłych: 6
 • skarpetek dziecięcych: 5
 • Projekt i druk spersonalizowanej etykiety są wliczone w cenę
 • Wybór kolorów surowca na podstawie dostarczonego katalogu
 • Termin realizacji: 4-6 tygodni

Jak pracujemy?

Wypełnij brief

Wypełnij brief produktowy, który znajdziesz na tej podstronie dotyczącej personalizacji czapek. Pamiętaj, że im więcej informacji w nim zawrzesz, tym łatwiej będzie nam wrócić do Ciebie z precyzyjną ofertą :)

Poczekaj na ofertę

Przesłany przez Ciebie brief dokładnie przeanalizujemy i niezwłocznie wrócimy do Ciebie z propozycją oferty dopasowanej do Twoich potrzeb.

Zaakceptuj projekt

Na podstawie przesłanych przez Ciebie wytycznych przygotowujemy projekty czapki oraz etykiety/metki, które następnie trafiają do Twojej akceptacji. Na Twoje życzenie wprowadzamy ewentualne poprawki.

Produkujemy!

Po zaakceptowaniu przez Ciebie projektu startujemy z produkcją czapek i drukiem metek/etykiet. Orientacyjny czas realizacji dla czapek to 6-8 tygodni w zależności od dostępności kolorów i surowca.

Oczekuj kuriera :)

Gotowe produkty metkujemy, pakujemy w kartony i wysyłamy na wskazany przez Ciebie adres. Teraz zostaje już tylko czekanie na kuriera :)

Cennik

W KABAKu każde zamówienie wyceniamy indywidualnie na podstawie przesłanych przez Ciebie wytycznych, stopnia skomplikowania wzoru oraz nakładu, na jaki się zdecydujesz. Wypełnij i prześlij nam brief produktowy, a my wrócimy do Ciebie z transparentną wyceną Twojej realizacji :)

FAQ

Skarpetki możemy spersonalizować poprzez wzór na produkcie i etykietkę. Co istotne, używana przez nas technika wzorowania to dzianie, co oznacza, że wzór jest tkany od podstaw razem z resztą skarpetki, a nie jest nie nią nadrukowywany. Mimo że projekt skarpetek wykonujemy w pikselach, mamy możliwość dość szczegółowego odwzorowania wymarzonego wzoru – możemy wykonać zarówno wzory geometryczne, grafiki, logotypy, jak i napisy. Gdy otrzymamy od Ciebie inspiracje, na pewno opowiemy więcej o możliwościach i ograniczeniach ?

Oczywiście, bawełna organiczna to jeden z surowców, które możemy Ci zaproponować przy produkcji Twoich skarpetek! Jednak ze względu na to, że na polskim rynku jest to wciąż stosunkowo niszowy surowiec, produkcja z bawełny organicznej rządzi się nieco innymi prawami niż produkcja z bawełny konwencjonalnej (przede wszystkim w kontekście terminów realizacji i dostępnej palety kolorystycznej). Jeśli jesteś zainteresowany/a skarpetkami z bawełny organicznej, koniecznie daj nam o tym znać w briefie, a my przedstawimy Ci dokładne warunki współpracy wraz z terminami realizacji i dostępnym próbnikiem kolorów ?

Standardowe rozmiary, które oferujemy w przypadku skarpet dorosłych, to 36-41 oraz 42-46. Jest to podział, który sprawdza się od lat i u nas, bo jest najbardziej uniwersalny ? Jeżeli jednak interesuje Cię inna rozmiarówka, nie ma problemu – po prostu daj nam o tym znać w briefie lub mailu, a my wrócimy do Ciebie z informacją, jakie mamy opcje. 

W przypadku skarpetek dziecięcych niestety nie mamy możliwości zaproponowania innej rozmiarówki niż standardowa, obejmująca trzy rozmiary: 22-25, 26-30 i 31-35.

Jak najbardziej! Wykonujemy również projekty skarpet nie do pary. Minimum produkcyjne w takim przypadku wzrasta nam do 200 par ze wzoru. Jeśli więc myślisz o wzorze nie do pary, koniecznie daj nam o tym znać w briefie, a my przedstawimy Ci szczegółowe warunki współpracy ?

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Krzysztof Rucinski

Specjalista ds. zamówień indywidualnych

+48 608 597 855k.rucinski@kabak.com.pl

Formularz kontaktowy