Szukasz fajnych skarpetek w Krakowie lub z Krakowem? :) Wpadnij do krakowskiego KABAKa na Stradomską 13! Nasz krakowski sklep z kolorowymi skarpetkami i akcesoriami możecie łatwo spotkać spacerując w okolicach Wawelu. Idealnie więc nada się na przystanek na spacerze po najsłynniejszych zakątkach Krakowa :)

W krakowskim KABAKu czeka na Ciebie ściana pełna najróżniejszych kolorowych skarpetek, damskich i męskich. Wśród nich znajdziesz m.in. skarpetki w pierogi, skarpetki w jamniczki, stopki, skarpetki brokatowe, a także klasyczne skarpetki z kolorowym prążkiem oraz ciepłe zimowe frotty. Oprócz tego, w krakowskim KABAKu znajdziesz też lokalne wzory skarpetek: Mariacki, Gołębie, Obwarzanki, Smoki Wawelskie i Krakowskie ikonki, które świetnie sprawdzą się jako nietuzinkowa pamiątka z Krakowa. W ofercie posiadamy także ekologiczne pudełka prezentowe, więc jeśli szukasz pomysłu na prezent, koniecznie do nas zajrzyj – z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego :)

Jako KABAK chcemy Cię ubierać od stóp do głów, dlatego poza wesołymi skarpetkami oferujemy też inne kolorowe akcesoria: ciepłe czapki na zimę i nie tylko, jedyne w swoim rodzaju szaliki oraz oryginalne plecione paski, ręcznie malowane piny, a także damską i męską bieliznę. Wszystkie skarpetki i akcesoria produkowane są w całości w Polsce, są także wolne od wszelkiego rodzaju materiałów pochodzenia odzwierzęcego. Jeśli więc poszukujesz polskiego designu dobrej jakości, wstąp koniecznie do sklepu KABAK przy ul. Stradomskiej 13. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do soboty od 10:00 do 19:00 :) Telefon kontaktowy: +48 692 321 095