PERSONALIZOWANE ŚWIECE ZAPACHOWE

A może personalizowana świeca?

Świeca sojowa to gadżet, który doskonale sprawdza się w okresie jesienno-zimowym, ale nie tylko – wszystko zależy od tego, na jaki zapach postawisz :)
Co charakteryzuje spersonalizowane świece?
Wszystkie świece powstają z naturalnego wosku sojowego, który, w przeciwieństwie do parafiny i jej pochodnych, jest bezpieczny dla skóry i nie wydziela toksyn podczas palenia. Knot świecy możesz wybrać bawełniany lub drewniany
W KABAKu proponujemy siedem uniwersalnych zapachów świec, które zaakceptuje każdy nos. Uzupełnieniem i autorskim elementem świecy jest etykieta, którą przygotujemy według Twoich wytycznych.

Zrealizowane projekty

Specyfikacja techniczna

  • Skład: 100% wosk sojowy i naturalne olejki eteryczne/zapachowe (w zależności od wybranego zapachu)
  • Dostępne zapachy: tytoń, palo santo, bergamotka z pomarańczą, sandalwood z wanilią, rabarbar, świeża bawełna, dynia, czekolada i pomarańcza z goździkiem
  • Knot: drewniany lub bawełniany
  • Rozmiar: 120 ml lub 180 ml
  • Etykieta: w formie naklejki o wymiarach nieprzekraczających 6x8 cm, wliczona w cenę
  • Minimalny wolumen zamówienia: 100 szt.
  • Termin realizacji: 4-6 tygodni

Jak pracujemy?

Wypełnij brief

Wypełnij brief produktowy, który znajdziesz na tej podstronie dotyczącej personalizacji świec. Pamiętaj, że im więcej informacji w nim zawrzesz, tym łatwiej będzie nam wrócić do Ciebie z precyzyjną ofertą :)

Poczekaj na ofertę

Przesłany przez Ciebie brief dokładnie przeanalizujemy i niezwłocznie wrócimy do Ciebie z propozycją oferty dopasowanej do Twoich potrzeb.

Zaakceptuj projekt

Na podstawie przesłanych przez Ciebie wytycznych przygotowujemy projekty etykiet na świecę, które następnie trafiają do Twojej akceptacji. Na Twoje życzenie wprowadzamy ewentualne poprawki.

Produkujemy!

Po zaakceptowaniu przez Ciebie projektu startujemy z produkcją świec i drukiem etykiet. Orientacyjny czas realizacji dla świec to 6-8 tygodni w zależności od dostępności zapachów.

Oczekuj kuriera :)

Gotowe produkty oklejami etykietami, pakujemy w kartony i wysyłamy na wskazany przez Ciebie adres. Teraz zostaje już tylko czekanie na kuriera :)

Cennik

W KABAKu każde zamówienie wyceniamy indywidualnie na podstawie przesłanych przez Ciebie wytycznych, stopnia skomplikowania wzoru oraz nakładu, na jaki się zdecydujesz. Wypełnij i prześlij nam brief produktowy, a my wrócimy do Ciebie z transparentną wyceną Twojej realizacji :)

FAQ

Świecę możesz spersonalizować poprzez wybrany zapach (lista zapachów dostępna wyżej) oraz przez etykietę naklejoną na świecę. Na etykiecie mamy możliwość umieszczenia każdego tekstu czy grafiki – tutaj ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia 😊 Pamiętaj jedynie, że maksymalne wymiary etykietki to 6x18 cm.

Knot drewniany jest ciekawą alternatywą dla klasycznego knota bawełnianego, choć na pewno bardziej wymagającą. Zdecydowaną zaletą drewnianego knota jest to, że pali się niewielkim płomieniem i wydaje z siebie delikatne trzaskanie niczym drewno w kominku. Bardzo istotnym jest tutaj, aby palić świecę do momentu, gdy wosk dookoła będzie rozpuszczony – unikniemy w ten sposób tzw. tunelowania wosku, a świeca będzie równomiernie się spalać. 

Knot bawełniany jest na pewno łatwiejszy „w obsłudze”. Jego płomień jest węższy i wyższy, co nadaje zupełnie inny klimat palonej świecy. W przypadku tego knota, w przeciwieństwie do jego drewnianej alternatywy, nie występuje prawdopodobieństwo ułamania lub skruszenia się knota, dzięki czemu świecę można wypalić aż do samego końca.

Tak naprawdę może to być wszystko 😊 Na przykład Twoja spersonalizowana grafika, Twoje logo lub np. życzenia świąteczne, jeżeli świeca miałaby być prezentem dla współpracowników lub partnerów. Nasi graficy chętnie pomogą w przygotowaniu projektu.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Krzysztof Rucinski

Specjalista ds. zamówień indywidualnych

+48 608 597 855k.rucinski@kabak.com.pl

Formularz kontaktowy