Zakopiański sklep KABAK powstał jako pop up store, ale tak nam się tam spodobało, że po prostu musieliśmy zostać na dłużej – w końcu górskie krajobrazy od zawsze były dla nas niewyczerpanym źródłem inspiracji :)

Sklep KABAK w Zakopanem ulokował się przy ul. Tadeusza Kościuszki 6, tuż przy skrzyżowaniu ze słynnymi zakopiańskimi Krupówkami. Można do nas dojechać oboma liniami autobusowymi (11 i 14) – przystanek Równia Krupowa znajduje się w odległości zaledwie 200 m piechotą. W najbliższym sąsiedztwie znajdziesz całą masę knajpek i kawiarni, dlatego warto się do nas wybrać w wolniejszy dzień, gdy czas nie goni aż tak bardzo i można sobie pozwolić na leniwy spacer po urokliwym centrum tatrzańskiej stolicy.

W środku zakopiańskiego KABAKa czeka na Ciebie przestrzeń po brzegi wypełniona kolorowymi akcesoriami. Wśród nich znajdą się wesołe skarpetki we wzory, klasyczne modele w prążek, skarpetki brokatowe, letnie stopki, ciepłe frotki, a nawet skarpetki sportowe. Gwarantujemy, że wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie lub dla kogoś bliskiego – w końcu nie ma chyba bardziej praktycznej pamiątki z Zakopanego, niż wysokiej jakości skarpetki z górskim motywem :)

Kolorowe skarpetki to nie Twoja bajka? Nie ma problemu, mamy do zaproponowania o wiele więcej! W zakopiańskim KABAKu znajdziesz szeroki wybór bawełnianych czapek i szalików, plecionych pasków, ręcznie malowanych pinów, a nawet sojowych świec zapachowych. Wszystko to w 100% wegańskie i w całości wyprodukowane w Polsce. Wpadnij do nas i dodaj odrobinę koloru do codziennych stylizacji! Czekam na Ciebie od poniedziałku do soboty od 11:00 do 18:00 :)

KABAK Zakopane | ul. Tadeusza Kościuszki 6
tel: +48 573 789 609 | mail: info@kabak.com.pl
Pon.-Sob.: 11-18