PERSONALIZOWANE RĘCZNIKI

Ręcznik jako gadżet dla Twojej firmy? 

Choć to rozwiązanie może się wydawać nieoczywiste, decyduje się na nie coraz więcej firm. I trudno się temu dziwić – ręcznik z własnym wzorem to doskonały wakacyjny gadżet, który sprawdzi się zarówno jako upominek dla partnerów, jak i dodatek do oferty Twojej marki.
Jak personalizujemy ręczniki?
W KABAKu oferujemy technikę zadruku sublimacyjnego, która zapewnia bardzo wysoki poziom szczegółowości wzoru umieszczonego na ręczniku. Dzięki temu wskazany przez Ciebie projekt – graficzny, tekstowy i graficzno-tekstowy, możemy przenieść na Twój personalizowany ręcznik w wersji 1:1. W efekcie zyskujesz gadżet, który nie tylko ciekawie nawiązuje do elementów Twojej marki, ale także jest praktyczny i z pewnością nie wyląduje na dnie szafy :)

Zrealizowane projekty

Specyfikacja techniczna

  • Skład: 60% bawełna, 40% poliester
  • Gramatura materiału: 360 g/m kw.
  • Rozmiary: standardowo 70x140 cm, ale mamy możliwość wykonania również mniejszych i większych (o szczegóły dopytaj w mailu)
  • Minimalny wolumen zamówienia: 50 szt
  • Możliwość wykonania spersonalizowanej metki
  • Termin realizacji: 3-4 tygodni

Jak pracujemy?

Wypełnij brief

Wypełnij brief produktowy, który znajdziesz na tej podstronie dotyczącej personalizacji ręczników. Pamiętaj, że im więcej informacji w nim zawrzesz, tym łatwiej będzie nam wrócić do Ciebie z precyzyjną ofertą :)

Poczekaj na ofertę

Przesłany przez Ciebie brief dokładnie przeanalizujemy i niezwłocznie wrócimy do Ciebie z propozycją oferty dopasowanej do Twoich potrzeb.

Zaakceptuj projekt

Na podstawie przesłanych przez Ciebie wytycznych przygotowujemy projekty ręczników oraz metki, które następnie trafiają do Twojej akceptacji. Na Twoje życzenie wprowadzamy ewentualne poprawki.

Produkujemy!

Po zaakceptowaniu przez Ciebie projektu startujemy z produkcją ręczników i drukiem metek. Orientacyjny czas realizacji dla czapek to 3-4 tygodnie w zależności skomplikowania projektu.

Oczekuj kuriera :)

Gotowe produkty metkujemy, pakujemy w kartony i wysyłamy na wskazany przez Ciebie adres. Teraz zostaje już tylko czekanie na kuriera :)

Cennik

W KABAKu każde zamówienie wyceniamy indywidualnie na podstawie przesłanych przez Ciebie wytycznych, stopnia skomplikowania wzoru oraz nakładu, na jaki się zdecydujesz. Wypełnij i prześlij nam brief produktowy, a my wrócimy do Ciebie z transparentną wyceną Twojej realizacji :)

FAQ

Tak, grafiki na ręcznikach wykonujemy metodą druku sublimacyjnego, dlatego wzorowanie jesteśmy w stanie wykonać 1:1 względem przesłanego projektu.

Standardowo ręczniki wykonujemy w rozmiarze 70x140 cm, ale nie będzie problemu z wykonaniem nieco większego lub mniejszego ręcznika: na zamówienie możemy zaproponować również rozmiary 50x100 cm oraz 80x150 cm. Wspomnij nam w briefie lub mailu, jeżeli szukasz którejś z alternatywnych wielkości, i na pewno wspólnie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie 😊

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Krzysztof Rucinski

Specjalista ds. zamówień indywidualnych

+48 608 597 855k.rucinski@kabak.com.pl

Formularz kontaktowy