PERSONALIZOWANE PINY

Pin, button, plakietka czy przypinka? 

Nieważne, jak nazwiesz personalizowaną przypinkę. Ważne, co będzie prezentowała i komu ją podarujesz! Jako KABAK możemy wesprzeć Cię na każdym etapie zamówienia – od przygotowania projektu przypinki wg Twoich wytycznych, po druk personalizowanych etykiet. Dzięki temu Ty otrzymujesz oryginalny firmowy gadżet gotowy do sprzedaży lub działań promocyjnych :)
Co wyróżnia personalizowany pin?
Precyzyjna technologia wykonania zapewnia dokładne odtworzenie tekstu oraz grafiki, dzięki czemu Twoja personalizowana przypinka może zarówno luźno nawiązywać do działalności lub charakteru Twojej firmy, jak i służyć jako elegancki gadżet z logo. 
Dodatkowym atutem KABAKowych przypinek jest sposób ich wykonania – nasze piny są wykonywane i malowanie ręcznie, a produkujemy je w Polsce. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad całością procesu produkcyjnego i możemy zapewnić produkt, który jest nie tylko ładny, ale także etycznie i porządnie wykonany.
Jeśli szukasz pomysłu na firmowy gadżet lub dodatek do oferty swojej marki, personalizowana przypinka do ubrań będzie strzałem w dziesiątkę. To uniwersalny i ponadczasowy produkt, który daje możliwość wiernego odwzorowania niemal każdego projektu.

Zrealizowane projekty

Specyfikacja techniczna

  • Przypinka do ubrań z emaliowanego, ręcznie malowanego metalu
  • Minimalny wolumen zamówienia: 100 sztuk
  • Możliwość wykonania spersonalizowanej etykiety
  • Termin realizacji: 4-6 tygodni

Jak pracujemy?

Wypełnij brief

Wypełnij brief produktowy, który znajdziesz na tej podstronie dotyczącej personalizacji pinów. Pamiętaj, że im więcej informacji w nim zawrzesz, tym łatwiej będzie nam wrócić do Ciebie z precyzyjną ofertą :)

Poczekaj na ofertę

Przesłany przez Ciebie brief dokładnie przeanalizujemy i niezwłocznie wrócimy do Ciebie z propozycją oferty dopasowanej do Twoich potrzeb.

Zaakceptuj projekt

Na podstawie przesłanych przez Ciebie wytycznych przygotowujemy projekty przypinek oraz etykiety, które następnie trafiają do Twojej akceptacji. Na Twoje życzenie wprowadzamy ewentualne poprawki.

Produkujemy!

Po zaakceptowaniu przez Ciebie projektu startujemy z produkcją buttonów i drukiem etykiet. Orientacyjny czas realizacji dla pinów to 4-6 tygodni w zależności od skomplikowania projektu.

Oczekuj kuriera :)

Gotowe produkty metkujemy, pakujemy w kartony i wysyłamy na wskazany przez Ciebie adres. Teraz zostaje już tylko czekanie na kuriera :)

Cennik

W KABAKu każde zamówienie wyceniamy indywidualnie na podstawie przesłanych przez Ciebie wytycznych, stopnia skomplikowania wzoru oraz nakładu, na jaki się zdecydujesz. Wypełnij i prześlij nam brief produktowy, a my wrócimy do Ciebie z transparentną wyceną Twojej realizacji :)

FAQ

Emalie dobieramy na podstawie ustalonych wspólnie kolorów z wizualizacji. Oczywiście kolor z wizualizacji może nieznacznie się różnić od tego na pinie, ale mamy bardzo szeroki wybór kolorystyczny farbowany do numerów Pantone, więc tak naprawdę kolorystyka to wyłącznie kwestia naszej wyobraźni 😊

Piny oferujemy z zapięciem tubkowym, które jest masywniejsze, ale też trwalsze niż większość standardowych zapięć. Na życzenie możemy przygotować pina z zapięciem motylkowym.

Tak naprawdę wielkość pina zależy od stopnia skomplikowania wzoru i jest narzucona właśnie przez sam projekt. Zawsze szacujemy dokładnie, jaki rozmiar będzie miał dany pin, ale jeżeli masz co do tego konkretne wytyczne, koniecznie daj nam znać – zweryfikujemy wtedy, czy projekt należy uprościć, czy uda się go zostawić w pierwotnej wersji, nie tracąc na detalach.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Krzysztof Rucinski

Specjalista ds. zamówień indywidualnych

+48 608 597 855k.rucinski@kabak.com.pl

Formularz kontaktowy