PERSONALIZOWANE CZAPKI Z DASZKIEM

Myślisz o stworzeniu czapek z daszkiem wg swojego projektu?

Sygnowana logo czapka z daszkiem to „klasyk” wśród gadżetów marketingowych. To również doskonały pomysł na rozwinięcie oferty własnej marki z ubraniami czy akcesoriami. Dlaczego? Bo jest uniwersalna, ponadczasowa i przede wszystkim niezwykle praktyczna! Jeśli więc myślisz o stworzeniu czapek z daszkiem wg swojego projektu, czy to w kontekście własnego produktu, czy to upominku dla partnerów, z przyjemnością w tym pomożemy :)
Co wyróżnia personalizowaną czapkę z daszkiem od KABAK? 
Do produkcji naszych czapek wykorzystujemy naturalne i odpowiedzialnie pozyskane materiały. To sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować Ci najwyższą jakość produktu, dzięki której Twoja personalizowana czapka z daszkiem posłuży dużo dłużej, niż tylko do pierwszego prania.
Przede wszystkim miejsce uszycia. Większość dostępnych na rynku czapek to produkty chińskie, nieodpowiadające jakością produktom krajowym. Dlatego nasze czapki z daszkiem (tak jak zresztą i wszystkie inne produkty) szyjemy w całości w Polsce.

Zrealizowane projekty

Specyfikacja techniczna

  • Klasyczna sześciopanelowa czapka z daszkiem z regulowanym zapięciem
  • Skład: 100% bawełna lub 100% bawełna organiczna
  • Minimalny wolumen zamówienia: 100 sztuk
  • Haft na czapce wg Twojego projektu
  • Możliwość wykonania spersonalizowanej metki
  • Wybór kolorów surowca na podstawie dostarczonego katalogu
  • Termin realizacji: 6-8 tygodni, w zależności od surowca oraz dostępności kolorów

Jak pracujemy?

Wypełnij brief

Wypełnij brief produktowy, który znajdziesz na tej podstronie dotyczącej personalizacji czapek. Pamiętaj, że im więcej informacji w nim zawrzesz, tym łatwiej będzie nam wrócić do Ciebie z precyzyjną ofertą :)

Poczekaj na ofertę

Przesłany przez Ciebie brief dokładnie przeanalizujemy i niezwłocznie wrócimy do Ciebie z propozycją oferty dopasowanej do Twoich potrzeb.

Zaakceptuj projekt

Na podstawie przesłanych przez Ciebie wytycznych przygotowujemy projekty czapki oraz metki, które następnie trafiają do Twojej akceptacji. Na Twoje życzenie wprowadzamy ewentualne poprawki.

Produkujemy!

Po zaakceptowaniu przez Ciebie projektu startujemy z produkcją czapek i drukiem metek. Orientacyjny czas realizacji dla czapek to 6-8 tygodni w zależności od dostępności kolorów i surowca.

Oczekuj kuriera :)

Gotowe produkty metkujemy, pakujemy w kartony i wysyłamy na wskazany przez Ciebie adres. Teraz zostaje już tylko czekanie na kuriera :)

Cennik

W KABAKu każde zamówienie wyceniamy indywidualnie na podstawie przesłanych przez Ciebie wytycznych, stopnia skomplikowania wzoru oraz nakładu, na jaki się zdecydujesz. Wypełnij i prześlij nam brief produktowy, a my wrócimy do Ciebie z transparentną wyceną Twojej realizacji :)

FAQ

Czapkę możemy spersonalizować poprzez kolor materiału (który wybierasz z dostępnej palety kolorów) oraz haft na czapce. W zależności od wielkości haftu możemy wykonać więcej lub mniej detali. 

Dodatkową opcją personalizacji jest etykieta, którą możemy przypiąć do czapki. 

Tak, w naszej ofercie posiadamy kilka modeli, które możemy dla Ciebie uszyć. Proponowane przez nas rozwiązanie jest najbardziej uniwersalnym, ale mamy możliwość dostosowania produktu do Twoich oczekiwań 😊 Jeżeli interesuje Cię inny model czapki niż ten dostępny w naszej standardowej ofercie, wyślij nam wraz z wypełnionym briefem zdjęcie z inspiracją, a na pewno wspólnie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie!

Oczywiście, mamy możliwość wykonania kilku haftów na czapce. Jedyne miejsca, na których haftów nie wykonamy, to sztywne części czapki, takie jak daszek czy czasza. Daj nam znać, jakie miejsca i hafty by Cię interesowały, a my doradzimy optymalne rozwiązanie 😊

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Krzysztof Rucinski

Specjalista ds. zamówień indywidualnych

+48 608 597 855k.rucinski@kabak.com.pl

Formularz kontaktowy