ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

Chcesz stworzyć z nami oryginalny gadżet?

Świetnie się składa! Jako KABAK oferujemy możliwość personalizowania niemal wszystkich produktów, które mamy w swojej standardowej ofercie:skarpetek, czapek, szalików, czapek z daszkiem, ręczników i pinów.

Jeśli więc chciałabyś/chciałbyś stworzyć swój gadżet we współpracy z KABAKiem, jedynym ograniczeniem pozostaje Twoja księga znaku :)

Dlaczego warto?
  • W 100% polska produkcja
  • Kompleksowa realizacja i elastyczne warunki współpracy
  • Indywidualne podejście do każdej realizacji
  • Wsparcie na każdym etapie zamówienia
  • Dostęp do produktowego know-how

Zrealizowane projekty

Jak pracujemy?

Wypełnij brief

Wypełnij brief produktowy, który znajdziesz na podstronie dotyczącej personalizacji danego produktu. Pamiętaj, że im więcej informacji w nim zawrzesz, tym łatwiej będzie nam wrócić do Ciebie z precyzyjną ofertą :)

Skontaktuj się z nami

Gotowy brief prześlij nam mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie, a my niezwłocznie wrócimy do Ciebie z wyceną i szczegółowymi informacjami dotyczącymi realizacji zamówienia.

Zaakceptuj projekt

Na podstawie przesłanych przez Ciebie wytycznych przygotowujemy projekty produktu oraz etykiety/metki, które następnie trafiają do Twojej akceptacji. Na Twoje życzenie wprowadzamy ewentualne poprawki.

Produkujemy

Po zaakceptowaniu przez Ciebie projektu startujemy z produkcją i drukiem metek/etykiet. Orientacyjny czas realizacji dla każdego produktu znajdziesz na podstronach dotyczących ich personalizacji.

Oczekuj kuriera :)

Gotowe produkty metkujemy, pakujemy w kartony i wysyłamy na wskazany przez Ciebie adres. Teraz zostaje już tylko czekanie na kuriera :)

Wybierz produkt, który Cię interesuje

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Krzysiek Ruciński

Specjalista ds. zamówień indywidualnych

+48 608 597 855k.rucinski@kabak.com.pl

Formularz kontaktowy